Baiba Bindemane - Esthederm Pieredze

Solis pretim pareizai un gudrai ādai

Baiba Bindemane

Baiba Bindemane

Grima māksliniece

Esmu grima māksliniece Dailes teātrī un arī ārpus tā, tāpēc mana ikdiena ir diezgan cieši saistīta arī ar sejas ādas kopšanu. Esthederm manā dzīvē ienāca kādus piecus gadus atpakaļ, un lēnām, solīti pa solītim nostiprinājās uz palikšanu. Viens no pirmajiem produktiem, ko izmēģināju, bija Osmoclean. Šķiet mēs pat izveidojām video, kurā es toreiz mācīju, kā lietot šo attīrīšanas produktu mājas apstākļos. Kā nākamo es pamēģināju un tā arī neesmu pārtraukusi lietot – Radiance krēmu ar izgaismojošām daļiņām. Un, protams, Celulārā ūdens izsmidzinātājs, ar kuru nu jau ir iepazīstinātas visas manas draudzenes un sieviešu kārtas radi. Vasarā man patīk arī zelta ūdens, kuru izsmidzinu pa virsu grimam.

Es diendienā strādāju teātrī un grimēju aktrises. Manu ieteikumu un arī Esthederm aktivitāšu rezultātā, arī daudzas no aktrisēm nu jau gadiem izvēlas šo kosmētiku. Un tā kā es viņu ādai pieskaros regulāri, tad es tiešām pamanu atšķirību, kad viņas lieto Esthederm un kad ne. Tā kā manā darbā burtiski sanāk ļoti tuvu ieskatīties cilvēka sejas ādā, tad es momentā pamanu, kā mainās ādas kvalitāte atkarībā no tā, kādi produkti tiek lietoti. Ļoti labi es pamanu tās aktrises, kurām Celulārā ūdens izsmidzinātāja lietošana jau ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Viņu āda tiek regulāri mitrināta un tiek atjaunots ādas dabīgais mitruma stāvoklis, ko ikdienā izjauc apkārtējās vides ietekme.

Kopumā pēc Esthederm lietošanas āda paliek starojoša, tāda prātīga un pareiza. Kā jau teicu, man šī kosmētika liekas ļoti gudra, un tas parādās ādā. Un ne jau pēc trīs dienām, kā to mēdz solīt liela daļa masu produkcijas. Svarīga ir regularitāte, tad efekts nostiprinās uz ilgu laiku.

Esmu liela saules līnijas fane. Kopš lietoju Bronz Impulse ādas sagatavotāju, AdaptSun un Sauso sauļošanās eļļu, nevienu reizi nav bijis apdegums, pat ejot gar jūru 100 km 30 grādu karstumā es neapdegu – man tas pārgāja tādā smukā brūnumā.

Vēl mans favorīts ir Hialuronskābes līnija ar sejas masku un jauno acu krēmu priekšgalā, kas, manuprāt, varētu kļūt par vienu no šī zīmola top produktiem. Tam ir lielisks sastāvs un atvēsinoša kājiņa, kas momentā cīnās ar pietūkumu. Man pat ir grūti tam noticēt, bet tiešām – tajos rītos, kad ļoti vajag palīdzību acu zonai, viņš iedarbojas. Stāvēju, skatījos spogulī un negribēju ticēt, bet nevarēju arī neticēt tam, ko redzēju. Tiešām tam krēmam ir tūlītējs efekts.

Mans skaistuma noslēpums? Skābeklis! Pastaigas un riteņbraukšana. Tas tik ļoti uzlabo pašsajūtu un būtiski maina sejas ādu. Vēl mans vasaras skaistuma rituāls ir zemeņu maska – sezonas laikā pat katru dienu. Vienkārši samīcu zemenes un notīru seju. Tās ir dabīgās augļskābes un tas ir labs dabīgs mehāniskais pīlings, ko var lietot arī jūtīgai ādai. Tas būs dabīgs AHA pīligs, bez viesošanās procedūru kabinetos. Tā kā gaidām zemeņu sezonu un topam skaistas!