Rēzija Kalniņa - Esthederm Pieredze

Sievietes āda ir kā puķe, kas jāpadzirda

Rēzija Kalniņa

Rēzija Kalniņa

Aktrise

Sievietes āda ir kā puķe, kas jāpadzirda. Un tas jādara katru dienu un pa malciņam, nevis jātur sausumā nedēļu un tad jāgāž virsū spainis ar ūdeni un jāmēģina glābt, kas nu vairs saglābjams. Tāda arī ir mana skaistumkopšanas taktika – es to daru regulāri, un tas nozīmē katru dienu, nevis kampaņveidīgi. Nav dienas, kad es, aizietu gulēt, neattīrījusi sejas ādu. Un nav dienas, kad es ādu nepamitrinātu un neuzklātu kopjošo kosmētiku.

Celulārā ūdens izsmidzinātāju esmu iemīļojusi vienkāršās, ātrās un efektīvās lietošanas dēļ. To ir ērti iemest rokassomiņā un uzsmidzināt uz sejas, kad vien ir vajadzība to atsvaidzināt un padzirdīt. Man diemžēl ļoti daudz laika sanāk pavadīt telpās, kas ādu papildus sausina. Turklāt profesija paredz biežu grimēšanos un ilgas stundas zem biezas grima kārtas, kad ādai tā vien prasās kādu veldzējumu. Un ir tik ērti ādu mitrināt caur grimu izrādes starplaikos, grimu nesabojājot, nenoskalojot un neizbojājot tā kvalitāti.

Celulāro ūdeni lietoju jau gadiem, un daru to regulāri. Katru rītu un vakaru, uzsmidzinu to pirms kopjošā krēma uzklāšanas, jo tas teicami sagatavo ādu krēma uzklāšanai un palīdz tam labāk iesūkties, kā arī pēc vajadzības dienas laikā turu to pa rokai. Man ļoti patika iepriekšējā versija, bet es tiešām novērtēju, ka produkts ir padarīts vēl pilnīgāks un atbilstošāks mūsdienu sievietes straujajam ritmam un steidzīgajai ikdienai. Tā sastāvs ir kļuvis bagātāks un tekstūra vēl patīkamāka – smalka migliņa, kas uzreiz iesūcas ādā, nekavējoties dod svaiguma sajūtu un padzirda. Un ir tik svarīgi, ka tā lietošana ir tik ātra un vienkārša, jo nekas nav jāsmērē vai jāgaida, kad iesūksies. Ātri, vienkārši, efektīvi!

Mīļās sievietes, neaizmirsīsim ikdienas steidzīgajā ritmā, ka esam, kā puķes, kā skaisti ziedi, kurus vajag padzirdīt katru dienu gan no iekšpuses, gan ārpuses!