Karlīna Caune - Esthederm Pieredze

Pirmais Esthederm salona apmeklējums

Karlīna Caune

Karlīna Caune

Modele

Es par Esthederm uzzināju no draudzenes vannasistabas skapīša, kad pamēģināju vienu no viņas krēmiem. Acumirklī man šis produkts iepatikās, tāpēc viņa man to atveda uz Stokholmu pastāvīgai lietošanai. Vēlāk, kad lidoju uz Latviju, lai nosvinētu kāzas, draudzene ieteica apmeklēt kādu no procedūrām Esthederm salonā Berga Bazārā. Pirmajā brīdī es nevarēju saprast, vai tā ir laba doma, jo parasti pēc kosmetologa apmeklējuma sejas āda kādu laiku ir apsārtusi un saspaidīta. Negribējās savu sejas ādu samocīt pirms svinībām, taču draudzene pārliecināja, ka būs tikai labāk!

Tā nu es pieteicos un sāku priecāties par šo izvēli jau no pirmajiem spertajiem soļiem pāri salona slieksnim. Man ļoti patīk tā mierīgā un mājīgā atmosfēra, kas momentā ļauj aizmirst, ka esi Rīgas centrā. Nākamā lieta, kuras laikā nopriecājos, bija sagatavošanās procedūrai – kosmētiķe man izstaipīja kājas, rokas, iekārtoja mugurkaulu un palīdzēja atrast pareizo pozu, lai nākamo pusotru stundu es varētu ērti nogulēt, atslābināties un izbaudīt procedūru. Tā man bija pavisam jauna pieredze, jo līdz šim nebiju pieredzējusi, ka tiek strādāts ar visu ķermeni, ne tikai sejas ādu, piemeklējot perfekto pozīciju.

Pēc mana aicinājuma kosmētiķe Jekaterina man stāstīja soli pa solim, kas tiek darīts, ar kādiem produktiem, kā tas iedarbojas un palīdz manai sejas ādai. Man tika veikta speciāli manai sejas ādai pielāgota procedūra, kas sevī ietvēra ādas tīrīšanu, mašāžu un pabarošanu ar aktīvām vielām, kas palīdz nogurušai ādai. Man ļoti patika, ka es varēju iepazīties un sajust zīmola ideoloģiju, kas māca ādai pašai atjaunoties un strādāt vēl labāk. Un tā patiešām bija, kā kosmētiķe solīja – izejot no procedūras, visi procesi ādā vēl turpināja notikt arī nākamajās dienās, un ar katru dienu āda palika tikai labāka. Es to tiešām pati arī izjutu! Iznācu no salona, jūtoties daudz skaistāka, āda bija atpūtusies un mirdzoša. Tā man bija pirmā reize, kad apmeklēju kosmētiķi un pēc tam uzreiz varēju doties tālāk, jūtoties skaista. Protams, pēc procedūras, klausot kosmētiķes ieteikumiem, es mājās pārnesu arī klāstu ar Esthederm sejas kopšanas produktiem. Un tagad draudzene var droši lidot pie manis, neņemot līdzi savu kosmētiku, jo zina, ka galā viņu sagaidīs mīļākie produkti – celulārais ūdens, krēmi, serumi un tīrīšanas līdzekļi, kas nu ir arī mani iecienītākie.

Vienīgā lieta, kas man procedūrā nepatika, bija tā, ka viņa kaut kādā brīdī beidzās. Tāpēc tagad katru reizi iegriežoties Latvijā, es cenšos apmeklēt kādu no procedūrām, lai vēlreiz to izbaudītu, kā arī atjaunotu un papildinātu kosmētikas somiņas saturu!