Rita Paula - Esthederm Pieredze

Nav nekā skaistāka par veselu, labi koptu ādu

Rita Paula

Rita Paula

Radio personība

Ar Esthederm man jau no pašas pirmās reizes bija skaidrs, ka man tas der! Parasti jau ir tā – tu lieto, lieto kaut ko un tad nolem to pamainīt. Un tad iebrauc auzās… Tā vienmēr tās manas krēma burciņas aizceļoja pie manas omes, kura līdz pat aiziešanai savos 90 gados katru dienu krēmojās, smaržojās un rūpējās par sevi. Un, kad viņai jautāju: “Ko lai, omīt, Tev uzdāvina?”, viņa atbildēja: “Krēmiņu vai smaržiņas!”. Un tā es tos krēmus, kas man pašai nederēja, vedu omei un ar grūtu sirdi noskatījos, kā mans dārgais krēms tiek zieķēts uz kājām. Starp citu, tieši omes piemērs man arī parādīja to, cik patiesībā svarīgi ir nevis tas, ko Tu smērē, bet gan tas, ka vispār kaut kas tiek smērēts. Viņa man stāstīja, kā viņa Sibīrijas izsūtījumā vārīja krēmus no dzīvnieku taukiem, un viņa bija izcils piemērs tam, ka pat 90 gados var būt veselīga un ļoti laba sejas āda. Diemžēl vai par laimi, bet omei nekad netika neviens no Esthederm produktiem. Man tiešām nav bijušas problēmas ne ar vienu no Esthederm krēmiem, mana āda pieņem un akceptē šo kosmētiku. Tāda sajūta, ka krēms gudri pielāgojas manai ādai.

Nākamais solis pēc šo krēmu iepazīšanas, bija ar tiem iepazīstināt arī savu kosmetoloģi. Un tā nu viņa joprojām strādā ar šo kosmētiku profesionāli savā ikdienas praksē. Vienu vārdu sakot, es nodrošināju sev to, ka, arī ejot pie mana mīļā kosmetologa, mani sagaidīs Eshederm. Un tagad viņa stāsta, ka arī citi klienti ir apmierināti un atgriežas pie šiem krēmiem un procedūrām. Tas, manuprāt, ir rādītājs un acīm redzams novērtējums no malas, ne tikai no manis. Tā kā tas ir labs veids – iepazīstināt savu kosmetologu ar šo kosmētiku. Kosmetologiem, starp citu, pieejamas ļoti labas apmācības tepat, Rīgas centrā.

Radio studijā man uz galda stāv celulārais ūdens, jo mums ir ļoti sauss gaiss. Visas aparatūras un centrālā apkure arī dara savu. Par ūdeni gan mums ir lieli strīdi ar Valdi Melderi, jo viņam arī patīk šis līdzeklis, tikai ir ļoti daudz vietas kur to pūst. Un tad viņš parasti arī tā kārtīgi pūš un pūš… arī uz galvas! Tā kā viņš noteikti iztērē lielāko daļu tā flakona. Bet bez tā man vēl patīk Lift&Repair acu krēms, kas noteikti ir viens no labākajiem, kādu esmu lietojusi. Tas ir patīkami viegls un labi iesūcās ādā. Sejas ādas kopšanai mans absolūti top produkts ir Radiance Cream ar Time Control patentu. Man patīk, ka tam nomainījusies konsistence un tas ir palicis mazliet vieglāks. Un tas mirdzumiņš piedod tādu izskatu, it kā es būtu  izgulējusies desmit stundas vai atgriezusies no labas atpūtas svaigā gaisā.

Man liekas, ka līdz kādiem gadiem 30 mēs varam lietot, ko vien vēlamies. Bet pēc tam parādās mazās krunciņas, kas prasa īpašas rūpes. Mēs šausmīgi baidāmies no vecuma, bet viņš jau nāks neizbēgami. Māksla ir saglabāt ādu veselu un kvalitatīvu. Nav nekā skaistāka par veselīgu, labi koptu ādu. Ar savām krunciņām, bet tāda, kurā mēs pašas labi jūtamies!