Līga Zeļģe - Esthederm Pieredze

Mirdzumu acīs sniedz iedvesmojoši cilvēki līdzās!

Līga Zeļģe

Līga Zeļģe

Aktrise

Pirmais un laikam jau galvenais ikdienas labsajūtas uzturēšanai ir kustība. Ir jākustās, jākustina savs ķermenis un gars. Es piederu pie cilvēkiem, kuri meklē dažādību: garas pastaigas, skriešana, karstā joga. Šobrīd ikdienā pa Rīgu pārvietojos ar skrejriteni, savulaik apmeklēju TRX, gongu meditācijas. Tā kā esmu aktrise, tad ķermenis ir mans instruments, un es par to rūpējos. Un nu jau desmit gadus šajās rūpēs ietilpst dažādi skaistumkopšanas rituāli.

Svaigs gaiss ir veselīgas sejas ādas pamatā, bet tā kā mana pamatdzīvesvieta ir Rīga un ļoti daudz laika sanāk pavadīt telpās gan teātrī, gan seriālu paviljonos pie spilgta mākslīgā apgaismojuma, man bieži sanāk cīnīties ar ādas izžūšanu. Es par savu sejas ādu ļoti rūpējos, nepārtraukti eksperimentēju ar dažādiem krēmiem un procedūrām, kas to pabaro un vitalizē.

Pirmo reizi sastapos ar Esthederm produktiem pagājušajā gadā, kad piedalījos raidījumā “Laimīgs un vesels”. Man bija iespēja izbaudīt perfektu procedūru tūlītējam rezultātam (es neatceros procedūras nosaukumu, bet no sākuma bija sejas attīrīšana, tad pabarošana ar skābekli) – āda bija pabarota, mirdzoša, šī procedūra ir ļoti piemērota, ja vakarā vai nākamajā dienā ir kāds svarīgs pasākums. Kā arī man uzdāvināja daudz brīnišķīgu krēmu un EAU CELLULAIRE Spray, kurš nu jau vienmēr kā neatņemama satāvdaļa atrodās uz mana grimgaldiņa, jo tas spēj ādu mitrināt pat caur grimu, to neizbojājot.

Šomēnes man sanāca daudz ceļot, jo bijām ar viesizrādēm gan ASV, gan Kanādā. Sejas āda bija pakļauta stresam – sausajam lidmašīnas gaisam, karstumam virs + 30 grādiem, kondicionierim un okeāna sāļajam ūdenim. Bet tā kā man somiņā bija līdzi ESTHEDERM HYALURONIC KOMPLEKTIŅŠ, tad nebija nekādas velkošas sajūtas, āda visu laiku jutās pabarota un mitrināta.

Un te mani trīs mīļākie produkti:

1.INTENSIVE HYALURONIC MASK- salīdzinot ar iepriekšējo masku, šis uzlabotais sastāvs uzsūcas labāk, tā ir kā tūlītēja palīdzība, ja jūtams ādas nogurums. Es to vidēji lietoju 2 reizes nedēļā.

2.INTENSIVE HYALURONIC SERUM – šo serumu es lietoju no rītiem, pirms skriešanas, vai arī uzreiz pēc karstās jogas, tas ir vieglas struktūras, ātri iesūcas, nerodas aizķepējuma sajūta un āda tiek dziļi mitrināta. Aizejot mājās, es to vairāk pabaroju, bet uzreiz pēc sporta negribas likt neko smagu.

3.EAU CELLULAIRE SPRAY – kā jau minēju, to es bieži lietoju teātrī, gan starp mēģinājumiem, gan izrādes laikā, gan pēc. Viens no skaistākajiem brīžiem ir tad, kad izrāde ir nospēlēta, grims ir noņemts un tad uz sejas sajust šo spreju, kā mitru mākoni, kas nomierina un mitrina ādu.

 

Bet beigu beigās jau tie ir cilvēki man apkārt, kuri mani iedvesmo, kas palīdz izskatīties mirdzošāk un starojošāk!