Miers, svaigs gaiss un kvalitatīva kosmētika!

Kristīne Zuga

Kristīne Zuga

Uzņēmēja

Fakts, ka dzīvoju mierā un svaigā gaisā prom no Rīgas, man noteikti palīdz izskatīties starojošāk un labāk! Rīgas steiga un drūzma manī rada stresu un noteikti nepalīdz izskatīties labāk! Tā viena diena nedēļā, kad jāpaspēj apdarīt visus Rīgas darbus, parasti ilgst vismaz 12 stundas un vakarā nav labākas sajūtas par atgriešanos laukos, iebraucot savā pagalmā pa mazām, tukšām, klusām ieliņām, izkāpjot no mašīnas un pilnu krūti ieelpojot lauku gaisu. Šie brīži apstādina laiku, nomierina prātu, liek atkal justies harmonijā ar sevi un noteikti palīdz pret nogurumu arī izskatā!

Ikdienā neesmu ļoti čakla uz sevis lutināšanu, taču man ļoti patīk turku pirtis, ūdens procedūras un dažādas masāžas. Dodu priekšroku aktivitātēm svaigā gaisā – skriešanai pa mežu un garām pastaigām. Savukārt ziemā izvēlos slēpošanu.Reizi mēnesī cenšos atrast laiku kosmetologam. Sejas āda ir jūtīga un kuperoza, tādēļ patiesībā ir vesels arsenāls ar produktiem, ko lietoju ikdienā un šķiet, ka nevarētu bez tiem iztikt arī uz neapdzīvotas salas! Labam, kvalitatīvam acu krēmam un sejas krēmam piešķiru būtiskāko lomu no visiem produktiem, ko izmantoju.

Pirms kādiem trīs gadiem māsa uzdāvināja dāvanu karti sejas kopšanas procedūrām Institut Esthederm salonā. Kopš tā laika arī pieturos pie Esthederm zīmola produktiem. Esmu iecienījusi līnijas „Active Repair“ produktus. Ļoti patīk gan acu krēms, gan sejas krēms. Īpaši vēlos izcelt „Derm Repair“ atjaunojošā seruma iedarbību! Kā jaunumu savā kosmētikas plauktiņā šogad pamēģināju paštonējošo līdzekli Sun Sheen Light Tan Self-Tanning Body Lotion. Patika tas, ka aromāts nebija tik uzkrītošs kā citiem paštonējošajiem krēmiem un losjoniem, taču iedarbība arī bija pavisam, pavisam viegla. Iedeguma efektu vēlētos izteiktāku.