Kristīne Nevarauska - Esthederm pieredze

Labāk lēnāk, bet noturīgāk!

Kristīne Nevarauska

Kristīne Nevarauska

Aktrise

Esthederm es satiku pāris gadus atpakaļ, kad man iedeva pamēģināt kosmētiku, lai pēcāk es varētu sniegt savu vērtējumu un atsauksmes. Ja toreiz es runāju vairāk no tā, ko biju lasījusi kosmētikas aprakstos, tad tagad esmu jau pāris gadus palietojusi šo kosmētiku un varu runāt no sirds. Tagad tiešām izjūtu redzamu rezultātu. Esmu gājusi cauri dažādiem krēmiem, kas man ir doti, un esmu sapratusi, kura līnija manai ādai ir par taukainu, kura der. Nezinu, vai tas ir psiholoģiski vai kā, bet liftinga sērija man ļoti patīk. Priekš manas profesijas ļoti laba ir Pure System līnija, kas mazina sejas spīdumu. Šobrīd es lietoju arī C vitamīnu krēmu, bet man viņš ir mazliet par spīdīgu un treknu. Un protams, tas dievu ūdens jeb Celulārā ūdens sprejs, ar kuru es sāku katru dienu – no gultas pa taisno pie ledusskapja, uzsmidzinu uz sejas un tad varu sākt vārīt kafiju un rosīties.

Turpat ledusskapī man stāv arī tādi avārijas gadījumu krēmi, kad nav sanācis vai tieši otrādi – pārāk daudz sanācis atpūsties! Tie ir tādi, kas dod tūlītēju iedarbību un vajadzīgo efektu, kurš diezgan ātri arī beidzas. Esthederm, turpretī, efektu sniedz ar laiku. Man ir tāda sajūta, ka tas efekts atnāk lēnāk, bet viņš ir noturīgāks. Šie krēmi liek ādai pašai strādāt, dabīgi uzlabojot ādu, ne vienkārši to piedzen pilnu ar ķīmiju. Savādāk ar tiem ļoti stiprajiem krēmiem mēs pieradinām ādu, ka tā tiek katru dienu lutināta, un beigās viņa aizmirst, ka pašai arī jāstrādā. Nu gluži tāpat kā ar cilvēkiem! Tas arī bija viens no faktoriem, kurš ļāva sajust, ka Esthederm ir mana kosmētika, pie kuras vēlos palikt. Man ļoti patīk arī procedūras salonā Berga Bazārā, pēc kurām ir fiziska un vizuāla sajūta, ka pabūts nedēļu garā pastaigā pa mežu.

Viens no maniem labas pašsajūtas (kas loģiski ietekmē arī izskatu) paradumiem, ir auksta duša no rītiem. Kamēr pieradu, bija grūti, bet tagad pat bez tā vairs nevaru. Ādai noteikti tas arī ļoti palīdz, tā paliek tvirtāka. Reizēm es izmantoju citrona un cukura skrubi sejai, tas ir mans tāds ātrais glābšanas riņķis, kas dod tūlītēju efektu. Ir tāda bērna ādas sajūta pēc tam… Protams, nevar aizrauties, jo cukuram ir lieli graudiņi un citrons ir spēcīgs. Bet man tiešām šī kombinācija palīdz, it īpaši tajās reizēs, kad man kā tīneidžerim mēdz izmesties kāda pūtīte. Tad es momentā ķeros pie šīs maskas. Un, protams, cenšos arī daudz sevi skalot ar citronūdeni, kanēļūdeni un tējām. Tas arī palīdz izvadīt tos sāļus, kas atsaucas skaistā sejas ādā. Teātrī es staigāju apkārt ar šo lieto ūdens krūku. Mājās gan ir grūtāk… Tur es eju tai ūdensglāzei apkārt ar līkumu.

Vienu no lielākajiem komplimentiem saņēmu pagājušā vasarā filmēšanas laukumā no grima mākslinieces, kura teica, ka man ir matēta sejas āda. Un tas noteikti ir parādījies tikai tagad, pēdējos gados, kopš lietoju Esthederm. Kā tas ir izskaidrojams, to zina tikai viņi un kosmetologi! Man ir pazuduši grubulīši no sejas un āda ir palikusi elastīgāka un matētāka. Āda noteiki ir uzlabojusies!