Līva Oliņa - Esthederm Pieredze

Kā kļūt par parīzieti?

Līva Oliņa

Līva Oliņa

Žurnāliste

Kā kļūt par Parīzieti? Saplūst ar vietējiem mazās kafejnīciņās, nomaļās ieliņās un restorānos. Naktīs, apceļojot Parīzi ar kuģīti pa Sēnu, pamāt Luvrai, Eifeļa tornim un citiem Parīzes simboliem. Iet uz muzejiem un ļaut tikko iepazītiem draugiem kļūt par gidiem. Nopirkt apgleznotu vēdekli, lai glābtos no karstuma. Un… protams, palutināt sevi ar labākās franču kosmētikas salona apmeklējumu.

Lai gan ikdienā es šo kosmētiku mīļi saucu par Esthederm, pat aizmirstot no kurienes tā nāk, tieši esot Parīzē, neviļus klāt prātā kabinās Esthederm Paris. Tāda kā nejauša piederības sajūta pilsētai un apziņa, ka tepat kaut kur netālu no Eifeļa torņa ir tikuši izstrādāti mani iecienītākie produkti un procedūras. Ilgi nebija jādomā līdz nolēmu apmeklēt arī pašu Esthederm sirdi – vietu, kur kosmētika nonāk darbībā un tiek apmācīti kosmetologi un kosmētiķi, lai tālāk nodotu šīs rūpes par sieviešu sejas ādu visā pasaulē. Paldies Esthederm salonam Berga Bazārā, kas saorganizēja man šo fantastisko vizīti. Un paldies Esthederm speciālistei Karinei, kura starp apmācībām un jaunu procedūru izstrādi, atvēlēja man laiku un ļāva uz mirkli aizpeldēt saldā Parīzes sapnī.

Esthederm procedūru telpas šarms, Parīzes elpa un apziņa, ka esmu labākās Esthederm speciālistes rokās, ļāva atslābināties un aizmirsties fantastiskas masāžas ieskāvienos visas procedūras laikā gan sejas, gan dekoltē un plecu zonā. Lai gan vairāk vai mazāk nu jau pārzinu visas Esthederm procedūras, šajā aizmirsos tā, ka īsti pat nepiefiksēju, kas un kādā secībā tika darīts. Pats svarīgākais laikam šķiet fakts, kas vieno gan salonu Parīzē, gan Rīgā, un droši vien visus Esthederm salonus pasaulē, ka gan pirms, gan procedūras laikā tika noteikts manas sejas ādas tips, tam pielāgoti procedūras soļi, kā arī piemeklēta kosmētika līdzņemšanai mājās. Kā jau ierasts Berga Bazāra salonā, arī Parīzes meistare pēc procedūras veltīja laiku sarunai par manu sejas ādu un kosmētikas lietošanu ārpus salona, vēlreiz uzsverot – lai sasniegtu maksimālo rezultātu, kosmētikai mājās ir jāpapildina procedūras laikā iesāktais.

Devos prom no salona pa mazajām Parīzes ieliņām ar mirdzošu seju, patīkamu apziņu, ka nu zinu, kādi produkti man ir piemēroti tieši šajā karstajā vasaras laikā, un Esthederm produktu somu plecā, uz kuras rakstīts “This bag is full with French love!”