Signe Meirāne - Esthederm Pieredze

Esmu pelnījusi to labāko katru dienu!

Signe Meirāne

Signe Meirāne

Pavārgrāmatu autore

Satiekot Esthederm kosmētiķi Katju, mazliet mainījās visa mana dzīve. Es beidzot tagad zinu, kādi produkti un kāpēc manai ādai ir piemēroti. Tagad pat mulstu, vai tiešām tik ilgi bija jānodzīvo, lai saprastu un iepazītu savu ādu?!

Mana sejas āda ir bijusi problemātiska jau kopš tīņu gadiem. Tajos laikos neviens īsti nezināja, ko darīt, un pieņēma kā faktu, ka jauniešiem metās pumpas. “Pamazgās ar ziepēm un gan jau pāries…” Vēlāk palika it kā labāk, līdz kādā salonā ielaida infekciju, un man burtiski pāris dienu laikā uz gandrīz tīras ādas sametās ļoti daudz pumpu. Toreiz izstaigāju visus iespējamos dermatologus un kosmetologus, bet kopš tās reizes mana āda palika vēl jutīgāka. Tagad, pateicoties šai pieredzei, es spēju Katju un Esthederm novērtēt vēl vairāk. Jo esmu bijusi pie daudziem, līdz satiku viņu. Mana sejas āda ļoti reaģē arī uz stresu, un nemitīga ēdienu testēšana (kaut arī lielāko daļu spļauju ārā), manai ādai noteikti nenāk par labu! Bet pat ar to kaut kā mēs kopīgi tiekam galā! Tāpēc arī gribas par viņu stāstīt un stāstīt. Un, interesanti, daloties ar savu fantastisko pieredzi internetā, saņēmu diva veida atsauksmes – kāds pārmeta, ka es te baigi reklamējos, bet pārsvarā visas atsauksmes bija pozitīvas par to, cik Katja tiešām ir laba.

Nu es esmu nolēmusi nemainīt kosmētiku, lai arī ikdienā saņemu piedāvājumus no daudziem citiem. Šo apmēram piecu mūsu attiecību gadu laikā ar Esthederm esmu pāris reizes aizgājusi pie citiem zīmoliem, bet vienmēr atgriezusies atpakaļ, jo kaut kas nav apmierinājis. Tagad zinu, kas ir mans, un sejas kopšanas kosmētiku noteikti nemainīšu, jo nevēlos vairs riskēt.

Mīļāko produktu augšgalā noteikti ir Celulārais ūdens, kuru nu jau iecienījušas arī manas meitas. Katru reizi kā es izvelku to no somas, tā viņas ir klāt un prasa, lai uzsmidzina arī viņām. Un neviens viņām to nav mācījis, pašām vienkārši patīk! Kā nākamie sarakstā ir sauļošanās krēmi – gan pirms iziešanas saulē, gan ādas kopšanai pēc sauļošanās. Es tiešām esmu pārbaudījusi to aizsardzību un redzu milzīgu atšķirību, divas vasaras dzīvojoties Toskānā. Šogad Esthederm saules krēmus klāju tikai uz sejas, bet pagājušajā vasarā uz visu ķermeni. Šogad ķermeņa iedegums izplēnēja daudz ātrāk…

Vēl esmu iemīlējusi attīrošās putas, jo ir sajūta, ka tiešām nomazgā un attīra, bet tajā pat laikā saudzē. Krēmu un serumu kategorijā gan man ir grūti izdalīt kādu no favorītiem, jo tad, kad Tu saproti, ko katrs no tiem dara, tad apzinies, ka visi viņi ir vērtīgi, tikai katrs savā konkrētajā brīdī. Tā nu es klausu kosmētiķi Katju un lietoju to, ko viņa konkrētajai sezonai man piemeklē. No pēdējā laika favorītiem ir spirulīnas serums. Man patīk gan smarža, gan konsistence, gan iedarbība. Tas ir viens no krēmiem, kuru es gaidu, kad man atkal to ieteiks.

Man gan jāatzīst, ka man pagāja laiks, līdz es pieradu un iemācījos visu arī kārtīgi lietot. Nezinu kāpēc, bet agrāk bija žēl katru dienu lietot tik labu kosmētiku. Likās: “Bet kā es tā! Labais krēms taču drīz tad beigsies…!” Tagad esmu jau pieradusi pie fakta, ka esmu pelnījusi to labāko katru dienu!