Ar mīlestību pret franču kosmētiku

Jana Duļevska

Jana Duļevska

aktrise, TV personība

Es satikos ar Esthederm, pateicoties draudzenei, kura ļoti slavēja izsmidzināmo Celulāro ūdeni. Nolēmu pamēģināt, lai mitrinātu ādu vasarā, pārlidojumos un vienkārši no rītiem palīdzētu sev atmosties, vai dienas laikā sevi atspirdzinātu! Agrāk sevi pamodināju ar ledus gabaliņiem, tagad man ir Celulārais ūdens – kā toreiz pamēģināju, tā, protams, kļuvu atkarīga un joprojām turpinu lietot šo produktu. Tā pamazām, soli pa solim, manā sejas ādas kopšanas kosmētikas klāstā pievienojās pa vēl kādam Esthederm produktam – zelta izsmidzināmais ūdens, tad kāds krēms, tad Osmoclean attīrošie produkti.

Man ļoti saista šī zīmola filozofija, kas roku rokā saskan ar otru manu iemīļotu franču zīmolu Daprhin. Abi ir maigi un saudzīgi rūpējas par ādu. Un tieši tāda ir šo zīmolu komunikācija, kas skaļi par sevi neliek manīt, atverot salonu pašā epicentrā, izrotātu ar neoniem un reklāmām. Tas ir diskrēts, elegants un mazliet pat atturīgs. Šī kosmētika nav atrodama ik uz stūra, un tikai zinātājiem un zīmolu mīļotājiem ir zināms, kur iegādāties savus iemīļotos produktus. Tas rada piederības sajūtu kādai ļoti īpašai grupai. Mani, personīgi, neuzrunā pompozas reklāmas, skaļi izsaucieni un sevis slavēšana. Šie kosmētikas zīmoli iztiek bez šī visa, jo kosmētikas kvalitāte “runā” pati par sevi un pierāda sevi ar darbiem. Un, kas būtiski, pati kosmētika arī darbojas līdzīgi – saudzīgi, maigi (bet ar pamanāmu efektu). Protams, mēs visi vēlamies ātrāku rezultātu, bet, kurš gan tic vairs tādiem brīnumiem, kā “uzsmērē krēmu un atkal kļūsti jauns”? Man šobrīd ir svarīgi, lai sejas āda ir kopta un mitrināta, un to es arī kosmētikā novērtēju. Atzīšos, ka jau no paša sākuma jūtu, vai konkrētā kosmētika ir manai ādai “draudzīga”, jo uzklājot ir būtiska pirmā sajūta, smarža, konsistence un iekšējā sajūta vai, pareizāk sakot, pat labsajūta. Protams, ir produkti, pie kuru lietošanas nepieciešams pierast. Esthederm ir kosmētika, ar kuru man izveidojās pozitīva emocionālā saikne jau no pirmās lietošanas reizes, un varbūt tādēļ lielisku rezultātu pamanīju jau pavisam ātri.

Pienāk brīdis, kad ādas novecošanas procesi sākas diezgan strauji, arī ar mani 38 gados tas lēnām notiek… Mana profesija ir saistīta ar ārējo veidolu, izskatu – mana seja ir viens no maniem darba instrumentiem, tāpēc arī tam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Es esmu no tām, kura sejas ādas kopšanai velta diezgan daudz laika. Cenšos regulāri apmeklēt kosmetologu un pati lutināt ādu arī mājas apstākļos. Protams, sejas ādas kvalitāte nav atkarīga tikai no kosmētikas lietošanas. Būtiska nozīme ir atpūtai, pārtikai, stresa klātbūtnei un gēniem. Ar kaut ko man ir paveicies vairāk, ar kaut ko – mazāk, tādēļ pastiprinātu uzmanību pievēršu problēmzonām. Agrāk esmu iztērējusi ļoti daudz naudas, lai atrastu tos līdzekļus, kas derētu manai sejas ādai, attiecīgi: nepamēģināsi – neuzzināsi! Šobrīd izvēlos šos divus franču zīmolus, ar kuriem esmu ļoti apmierināta, un pagaidām nevēlos neko mainīt.

Liela zīmola pievienotā vērtība ir arī profesionāļi, kuri ar to strādā. Esthederm kosmētiķe Jekaterina fanatastiski prot visu padziļināti un detalizēti izskaidrot, kas man ir ļoti svarīgi. Es esmu izzinošā tipa cilvēks, kuram ir svarīgi zināt ko, kāpēc un cik daudz, līdz pat mazākajai detaļai un niansei. Līdz ar to salonā tiek aprūpēta ne tikai mana āda, bet arī mana zinātkāre.

Mani šobrīd ļoti saista Osmoclean attīrošie līdzekļi, kuru iemīlēšanai man bija vajadzīgs laiks. Pirmajās divās lietošanas reizēs biju aizdomu pilna un īsti šo produktu lietošanas efektivitāti neizpratu un neizjutu, bet nolēmu dot vēl trešo iespēju. Trešā reize bija izšķirošā, šie produkti man lieliski pierādīja, ka ne vienmēr sajūtas, rezultāts sasniedzams jau pirmajā reizē! Šobrīd ziemā es lietoju Celulāro krēmu, kas lieliski der manai kombinētajai ādai. Neesmu treknu un barojošu krēmu cienītāja.

Tūliņ, tūliņ došos atvaļinājumā izmēģināt Esthederm saules aizsargkrēmus. Tā kā, līdz ko būšu atpakaļ, varēšu pastāstīt arī par savu pieredzi ar saules aizsargkrēmiem!