Agnese Drunka - Esthederm Pieredze

Trieciendevas lādiņš manai ādai!

Agnese Drunka

Agnese Drunka

TV un radio personība

Es vispār esmu ļoti konservatīva – man ir mana Tamāriņa, kuru es neiemainu pret nevienu citu un, kā es smejos, viņu ar citiem nekrāpju. Eju pie viņas jau gadiem, paļaujos uz viņu un nemaz neinteresējos, ko viņa man dara. Bet es biju pārsteigta, cik ļoti man patika šī vizīte pie Institut Esthederm kosmētiķes Berga Bazārā. Man bija ļoti interesanti, jo es prasīju, lai man stāsta soli pa solim, kas ar mani tiek darīts šajā Oxipeeling procedūrā. Pirmais, kas mani ļoti uzrunāja un patika, bija tas, ka mani iekārtoja, izstaipīja manu ķermeni un salika visu pa plauktiņiem, un tikai tad ķērās klāt procedūrai. Tas, manuprāt, bija ļoti svarīgi, lai sajustos labi visas tālākās procedūras laikā. Vēl viens mirklis, kas spilgti palicis atmiņā – tad, kad man ar masāžas kustībām ņēma nost Osmoclean attīroši lobošo masku, es pilnīgi jutu, ka tādi skrubeklīši nāca nost no ādas, radot tūlītēju sajūtu, ka āda ir tīra.

Sajūta pēc procedūras un visas atlikušās dienas garumā bija tāda, ka mana sejas āda brīnījās, kas tikko notika. Likās, ka ādai ir iedots ir kaut kāds lādiņš un seja ir dabūjusi trieciendevu ar visādiem labumiem. Āda bija starojoša un pati brīnās, kas ar viņu ir noticis. Un arī man pašai, ne tikai manai sejas ādai, bija ļoti laba sajūta.

Kas mani visvairāk pārsteidza, bija manas TV3 grimmētājas attieksme. Meistari jau parasti uzreiz redz, ja ir kaut kādas izmaiņas ādā. Un parasti viņi arī saprot, kas ir izdarīts, lai panāktu konkrēto efektu. Bet šoreiz mana grimētāja, gatavojot mani ēteram, uzreiz pamanīja atšķirību un prasīja, ko tieši es esmu izdarījusi. Atceros viņu sakām: “Nē, tu kaut ko esi izdarījusi. Bet kas tas ir?” Un tad man likās, ka, ja jau citi pamana, ne tikai es pati, tad rezultāts tiešām ir burtiski acīm redzams.

Tas viss man bija tāds patīkams piedzīvojums, jo parasti skaistumkopšanas procedūru laikā es neprašņāju par procesu. Bet šoreiz man tiešām soli pa solim izstāstīja, ko dara ar mani un manu ādu. Man arī ļoti forši liekas, ka ir iespēja ar līdzīgiem produktiem pašam mājās veikt šo procedūru, ja nav iespēja vai laiks doties uz salonu. Kaut gan visforšāk, protams, ir ļauties salonā meistares rokām.