Līva Oliņa - Esthederm Pieredze

Sārtojas lapas, bet ne mana sejas āda!

Līva Oliņa

Līva Oliņa

Žurnāliste

Lai arī cik ļoti mums negribas par to domāt, rudens nepielūdzami tuvojas, nesot līdzi pārmaiņas dabā un termometra stabiņā aiz loga. Tā kā man ļoti mīļa ir skarbā ziemeļu daba, tad es nolēmu uztaisīt ģenerālmēģinājumu rudenim un doties skarbākos laikapstākļos jau augusta beigās. Uz Islandi. Un kā gatavojas šādam braucienam? Protams, piemeklējot attiecīgu apģērbu. Manā gadījumā arī parūpējoties par sejas ādu.

Parasti, kad man jautā par manu sejas ādas tipu, es saku, ka “baigi labais”. Tā nav problemātiska, ne taukaina, ne arī pārāk sausa. Tikai jutīga uz laikapstākļiem, it īpaši to pārmaiņām. Pavasarim nomainot ziemu un rudenim uzvarot vasaru, esmu novērojusi nelielu apsārtumu deguna un mutes rajonā. Kad jautāju ādas ārstei, ko tur var darīt, viņa pavisam vienkārši ieteica pārcelties uz citu klimata joslu. Tomēr, man diezgan patīk būt arī ziemeļu dabā, tāpēc meklēju citu risinājumu. Tā kā nu jau kādu laiku manā vannas istabas skapītī stāv arī Esthederm produkti un es biju sajūsmā par Oxypeelinga procedūru, tad nolēmu veltīt laiku, lai pirms došanās uz lidostu, Institut Esthederm salonā apmeklētu Ādas līdzsvaru atjaunojošu procedūru, kas īpaši piemērota esot arī gada laiku maiņām, kad āda pārkārto visus savus resursus.

Pirmkārt, milzīgs paldies kosmētiķei Jekaterinai, kas pielāgojās manam lidojumu grafikam un sagaidīja mani salonā savā brīvdienā. Laikam jau tā ir, kad darbs ir sirdslieta, tad nav ne brīvdienu, ne darba dienu, jo prieks darīt ir vienmēr! Atšķirībā no citiem meistariem, es biju patīkami pārsteigta par vispārēju ķermeņa sagatavošanu pirms procedūras – pareizas pozas atrašanu un vispārēju muskuļu atslābināšanu. Šeit mums ļoti saskan pasaules redzējums ar Jekaterinu, ka nevar nosķirt seju no pārējā ķermeņa, jo viss ir saistīts.

Ādas sagatavošanā tiek izmantoti Osmoclean līnijas produkti, kas saudzīgi, dziļi un selektīvi attīra ādu, atjaunojot ādas ekosistēmas līdzsvaru. Starp citu, līdzīga sastāva produkti ir pieejami arī ādas attīrīšanai mājas apstākļos. Noteikti iesaku!

Tālāk procedūrā tika uzklāts Celulārais ūdens, kas atmodina ādu un palīdz tai uzsūkt turpmāk procedūrā lietotos brīnumlīdzekļus, kuriem es vairs nespēju izsekot līdzi, jo biju tieši tik ļoti atslābinājusies – gandrīz visi produkti tika uzklāti ar masējošām kustībām, kas uzlabo asinsriti sejas ādā, un vienlaikus atslābina un nomierina visu ķermeni un prātu. Tuvojoties procedūras noslēgumam, tika uzklāta E vitamīna maska, kas nomierina ādu. Procedūras beigās uz ādas tiek uzsmidzināts UV in Cellium sprejs, kas stiprina ādas šūnu dabiskās aizsargspējas pret UV starojuma negatīvo ietekmi.

Tā kā manai ādai ir paaugstināts jutīgums un biežās ceļošanas dēļ tai ir paaugstināts stress, kā rezultātā ir traucēts dabīgs ādas resursu līdzsvars, tad āda šajā procedūrā tika nomierināta un pabarota ar papildus antioksidantiem, tādējādi paaugstinot ādas aizsardzību. Rezultāts? Nelietojot pilnīgi nekādu dekoratīvo kosmētiku, pārdzīvoju skarbos Ziemeļu okeāna vējas ar skaistu un veselīgu sejas ādu. Apskatiet paši!