Oksipīlinga procedūra - Esthederm Pieredze

Oxy-peeling procedūras pieredze

Līva Oliņa

Līva Oliņa

Žurnāliste

Gadalaikā, kad saulīte pie apvāršņa (kur nu vēl uz degungala) parādās reti, toties vaigus pamatīgi silda centrālā apkure un auto radiatori, pienāk brīdis, kad grūti sevi uzlūkot spogulī. Vasarraibumu vietā iezadzies bālums, un tāda sajūta, ka pat acīs pazudis mirdzums. It kā var jau arī saprast… bet ne samierināties. Tā nu es, negaidot ne atvaļinājumu, ne pavasari, devos uz Institut Esthederm Paris procedūru kabinetu, ļaujot speciālistei izvēlēties manai ādai piemērotāko procedūru.

Salijusi, ar sarkanu degungalu iepazinos ar Ivonnu un… un tālākais jau ir kā maigā sapnī. Relaksējošā mūzika un patīkamā kosmetoloģes balss acu mirklī lika aizmirst, ka atrodos Rīgas centrā un aiz loga līst. Kosmetoloģe nolēma, ka šobrīd man vispiemērotākā būs Oxy-peeling procedūru, un es ļāvos. Sākām mēs ar attīrīšanu, izmantojot Osmoclean Calming cleansing milk un Gentle deep pore cleanser, kam sekoja manai ādai piemērota Lightening Buffing mask. Tā tika noņemta ar patīkamām masāžas kustībām, relaksējot un vienlaikus arī attīrot. Tam sekoja mans mīļākais Eshederm produkts (un droši vien neesmu tāda vienīgā) – Cellular water spray, kas ir mans glābējs apkures sezonas laikā un garajās stundās pie datora. Pēc celulārā ūdens es apmēram sešas minūtes paturēju peeling želeju. Un tad nāca pats interesantākais – divu slāņu želeja, kas, sastopoties savā starpā, reaģē un patīkami kņudina un atdzīvina sejas ādu. Tāda sajūta, ka tiktu atmodināta katra ādas šūna, kas pēc želeju noņemšanas atkal tika padzirdīta ar celulāro ūdeni. Kad procedūra bija galā, sejas un dekoltē zonai tika uzklāts A vitamīna krēms, kuram pa virsu uzpūta UV in Cellium Spray, kas pasargās manu ādu no vides ietekmes.

Iznācu no procedūras mirdzoša. Burtiski. Atlikušo dienas daļu neprasījās ne kosmētiku, ne notušēt apsārtumu, jo tāda vienkārši nebija. Kosmetoloģes teikto, ka procedūras rezultātu pa īstam varēs novērot pēc pāris dienām, uztvēru kā laipnību, lai neteiktu, ka mārketinga triku. Tomēr šobrīd, kad rakstu šo atsauksmi, ir pagājušas divas dienas, un man joprojām negribas krāsoties. Ir acīm redzami uzlabojusies ādas krāsa, tā ir veselīga, nav vairs bāla un gandrīz caurspīdīga. Tagad domāju asprātīgas atbildes uz visiem tiem saņemtajiem jautājumiem, “no kurienes esmu atgriezusies” un “kā man gāja atvaļinājumā”!

Šī ir mana pirmā sastapšanās ar Institut Esthederm kosmētiku, tāpēc paies vēl kāds laiks, līdz es varēšu to ilgtermiņā novērtēt. Tomēr viena lieta iedarbojas acu mirklī, un tas ir cilvēka pieskāriens. Runā, ka cilvēka pieskāriens otru nomierina, dot tam drošības sajūtu un atbrīvo hormonus, kas atbild par laimes sajūtu. Es noteikti tieši tā jutos un izskatījos, iznākot no Institut Eshederm Paris salona. Ja kādreiz esat redzējuši salijušu, bet smaidīgu sievieti, tad iespējams, viņa nāk no procedūras….