Institut Esthederm Cyclo System

Es nebaidos no vecuma

Rēzija Kalniņa

Rēzija Kalniņa

Aktrise

Dzejniekam Imantam Ziedonim ir teiciens: “Laime – tā ir visu lietu kārtība.” Un to attiecinu arī uz skaistumu. Sievietes skaistumam pirmām kārtām svarīgas ir mūsu domas. Kad tu esi mierā ar sevi un pasauli, tu burtiski izstaro skaistumu.

Neviens skaistumkopšanas „instruments” mūs nepadarīs jaunākas, bet atbrīvot domas no bailēm, ka mūsu āda nolietojas, var. Grimējoties pie palielināmā spoguļa, kaut kādā rakursā pamanīju sava kakla ādu: tā nebija tāda kā iepriekš… Seju var nogrimēt, bet, ko iesākt ar kaklu? Tad nāca risinājums – Institut Esthederm Cyclo System krēms kakla un dekoltē ādai. Pēc tā lietošanas es tiešām jūtu atjaunojošo iedarbību. Kakla āda ir atguvusi tvirtumu. Tagad no šī krēma vairs neesmu gatava atteikties pat ne uz dienu. Un to, vai produkts strādā, atklāti “pasaka priekšā” mans palielināmais spogulis. Efekts ir acīmredzams – āda ir iemācījusies uzturēt sev piemītošo jaunības enerģiju un vairs nav tik “slinka”. Protams, ir svarīgi to arī apmācīt – skaistumkopšanas rituāliem jābūt regulāriem. Es ādu salīdzinu ar ziedu, ja to pārlaista, tas sapūst, ja neaplej, nokalst. Mums, sievietēm, smalki un pa pilienam jāiemācās attālināt savu nolietošanos un tad nebūs vajadzīga nekāda invazīva iejaukšanās.

Es nebaidos no vecuma, tomēr, uzskatu, ka par šo laicīgo ķermeni ir jārūpējas, lai pēc iespējas ne tikai pagarinātu tā “lietošanas” termiņu, bet arī iegūtu vērtību savās un līdz ar to citu acīs. Sievietei jācenšas ik rītu piecelties agrāk par saviem mājiniekiem un vismaz 15 minūtes uzdāvināt sev, palutināt savas dvēseles mājas – ķermeni un tad tikai pozitīvā noskaņojumā iet modināt vīru, bērnus… Ar sevi harmonijā esoša sieviete ir mīloša sieviete, kas vienmēr mājās izstaros pozitīvu enerģiju. Un caur šo vēstījumu, ka drīkst sevi mīlēt un veltīt laiku sev, cik tas nepieciešams, mēs varam parādīt apkārtējiem to, ka mīlestība nav jānopelna.